Hurtownia i sklep motoryzacyjny

Lubań

O firmie

zawodny logo kolorJesteśmy wiodącym dystrybutorem produktów firmy VALVOLINE, kosmetyków EAGLE ONE, środków antykorozyjnych TECTYL.

Nasza siedziba znajduje się w Lubaniu Śląskim. Tutaj też zlokalizowany jest zakład mechaniki pojazdowej posiadający status Valvoline Service Center, lakiernia i kilka sklepów.

Od 1995 roku działamy na rynku motoryzacyjnym. Początkowo naszą specjalnością był jedynie handel hurtowy i detaliczny części do samochodów osobowych i dostawczych. Naszą strukturę dystrybucji od samego początku podtrzymuje współpraca z najlepszymi producentami. Jesteśmy przedsiębiorstwem o silnej i ugruntowanej pozycji, w pełni profesjonalnie podchodzącym do wszystkich aspektów funkcjonowania na rynku części samochodowych.

W naszym magazynie dostępnych jest ponad 100 tys.referencji. Posiadanie takiej ilości asortymentu umożliwia nam zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagającego konsumenta. Dla zapewnienia klientom jak najwyższej jakości usług stworzyliśmy dziesięć w pełni profesjonalnie wyposażonych stanowisk warsztatowych, świadczących usługi w zakresie mechaniki pojazdowej oraz otworzyliśmy kolejną filię w Bogatyni. W naszej firmie zatrudniamy ponad 30 osobową w pełni wykwalifikowaną kadrę. W 2008 roku naszą ofertę poszerzyliśmy dodatkowo o usługi blacharsko–lakiernicze.

Od 2009 roku współpracujemy ze światowym liderem w branży motoryzacyjnej, firmą Valvoline. W chwili obecnej jesteśmy wiodącym dystrybutorem produktów tej marki. Staramy się dotrzeć do jak najliczniejszej liczby odbiorców, stanowiących właścicieli samodzielnie prosperujących warsztatów mechanicznych.Zapewniamy naszym klientom bardzo dobre warunki współpracy, co przy dzisiejszej konkurencji na rynku jest równie ważne, jak jakość oferowanych produktów.

Główne atuty naszej firmy to:

  • łatwy kontakt: tel, fax, e-mail
  • najwyższej jakości towary – nasi główni dostawcy posiadają systemy jakości ISO
  • atrakcyjne warunki handlowe
  • szybkie dostawy
  • fachowa pomoc techniczna
  • zaangażowanie przedstawicieli handlowych w pomoc kontrahentom

Zobacz galerię zdjęć »