O firmie

zawodny logo kolorJesteśmy wiodącym dystrybutorem produktów firmy VALVOLINE, kosmetyków EAGLE ONE oraz środków antykorozyjnych TECTYL.

Nasza siedziba znajduje się w Lubaniu Śląskim. Tutaj też zlokalizowany jest serwis mechaniki pojazdowej posiadający status Valvoline Service Center, lakiernia i kilka sklepów.

Od 1995 roku działamy na rynku motoryzacyjnym. Początkowo naszą specjalnością był jedynie handel hurtowy i detaliczny części do samochodów osobowych i dostawczych. Z czasem nasza oferta poszerzyła się o usługi diagnostyczne i serwisowe, tak aby klienci mogli znaleźć u nas wszystko, czego potrzebują w jednym miejscu. Strukturę dystrybucji od samego początku podtrzymuje współpraca z najlepszymi producentami. Jesteśmy przedsiębiorstwem o silnej i ugruntowanej pozycji, w pełni profesjonalnie podchodzącym do wszystkich aspektów funkcjonowania firmy na rynku części samochodowych.

W naszym magazynie dostępnych jest ponad 100 tys. artykułów motoryzacyjnych. Posiadanie takiej ilości asortymentu umożliwia nam zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagającego konsumenta. Dla zapewnienia klientom najwyższej jakości usług stworzyliśmy dziesięć w pełni profesjonalnie wyposażonych stanowisk warsztatowych, dzięki którym świadczymy kompleksowe usługi w zakresie mechaniki pojazdowej w połączeniu z usługami blacharsko-lakierniczymi. Wraz z rozwojem działalności otworzyliśmy kolejną filię w Bogatyni. W naszej firmie zatrudniamy ponad 30-osobową w pełni wykwalifikowaną kadrę z doświadczeniem. 

Od 2009 roku współpracujemy ze światowym liderem w branży motoryzacyjnej, czyli firmą Valvoline. W chwili obecnej jesteśmy wiodącym dystrybutorem produktów tej marki. Staramy się dotrzeć do jak najliczniejszej grupy odbiorców stanowiących właścicieli samodzielnie prosperujących warsztatów mechanicznych. W związku z tym gwarantujemy dostęp do zróżnicowanego asortymentu sprzętu i narzędzi do serwisów samochodowych. Klientom zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy i najwyższą jakość oferowanych produktów.

Główne atuty naszej firmy to:

  • łatwy kontakt - tel, fax, e-mail
  • najwyższej jakości towary – nasi główni dostawcy posiadają systemy jakości ISO
  • atrakcyjne warunki handlowe
  • szybkie dostawy
  • fachowa pomoc techniczna
  • zaangażowanie przedstawicieli handlowych w pomoc kontrahentom

Zobacz galerię zdjęć »